Plastik. Wymknął się nam spod kontroli

Plastik. Wymknął się nam spod kontroli

26.01.2021
Seria warsztatów pt. „Innowacyjne zarządzanie tworzywami sztucznymi - głos różnych grup interesariuszy” to ostatnia inicjatywa popularyzatorska Zespołu Ochrony Przyrody i Edukacji Środowiskowej.
więcej o Plastik. Wymknął się nam spod kontroli
Realizacja zajęć w semestrze letnim 2020/21

Realizacja zajęć w semestrze letnim 2020/21

12.01.2021
więcej o Realizacja zajęć w semestrze letnim 2020/21
Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny

Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny

03.01.2021
Uniwersytet Jagielloński, Filharmonia Krakowska oraz KBF zapraszają na wyjątkowy Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny – dostępny dzisiaj od godz. 18.00 na platformie VOD PLAY KRAKÓW!
więcej o Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny

23.12.2020
więcej o Deklaracja w sprawie minimalizacji wpływu odpadów z tworzyw sztucznych jednokrotnego użytku na środowisko przyrodnicze i zdrowie człowieka

11.12.2020
Celem warsztatów było w oparciu o doświadczenia interesariuszy różnych sektorów gospodarki, kultury i nauki, stworzenie modelu minimalizacji ilości plastiku jednokrotnego użytku. Konferencja jest bezpośrednią odpowiedzią na nagłą, w dużej mierze związaną z pandemią COVID-19, masowo rosnącą ilością plastikowych produktów jednokrotnego użytku.
więcej o Innowacyjne zarządzanie tworzywami sztucznymi – głos różnych grup interesariuszy