Ogłoszenia konkursowe

08.06.2021
Rozstrzygnięto konkurs na magistranta/kę stypendyst(k)ę w ramach projektu badawczego Narodowego Centrum Nauki – OPUS 16: „Zmienność mikrobiomu owadów w czasie i przestrzeni”, 2018/31/B/NZ8/01158.
więcej o Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na magistranta/kę stypendyst(k)ę w Zespole Ewolucji Symbioz w Instytucie Nauk Środowisku
MSc position

26.05.2021
We are seeking a motivated Masters student for a project: Biological Clocks in the Wild: the effects of artificial light at night on circadian rhythms of a migratory bird at the Institute of Environmental Sciences, Jagiellonian University (Poland)