Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim

Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim

19.02.2024
Czy chcesz dowiedzieć się jak przewidywać geopolitykę? Zrozumieć tajemnice białek? Obejrzeć z bliska intymne życie roślin? Te i inne tematy możesz poznać w ramach zajęć prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim i otrzymać za to punkty ECTS.
więcej o Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim
Kursy zawieszone w semestrze letnim 2023/2024

Kursy zawieszone w semestrze letnim 2023/2024

19.02.2024
Kursy zawieszone w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024, które po pierwszej rejestracji nie wypełniły wymaganego limitu osób:
więcej o Kursy zawieszone w semestrze letnim 2023/2024
zdjęcie poglądowe (czasopisma)
Wydział Biologii

Konkurs „Otwarta Nauka 2024”

02.02.2024
Wydział Biologii ogłasza konkurs „Otwarta Nauka 2024” na finansowanie publikacji artykułów naukowych w prestiżowych czasopismach w ramach otwartego dostępu.
więcej o Konkurs „Otwarta Nauka 2024”
Studia drugiego stopnia

Odwołanie dyżuru sekretariatu ds. studenckich

02.02.2024
więcej o Odwołanie dyżuru sekretariatu ds. studenckich

25.01.2024
w ramach projektu NCN OPUS-17: Czy zmniejszona częstotliwość koszenia może powstrzymywać negatywny wpływ globalnego wzrostu temperatur na cenne zespoły gatunków wilgotnych łąk?
więcej o Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko studenta-stypendysty w Instytucie Nauk o Środowisku