Ogłoszenie rekrutacji w ramach projektu OPUS

Ogłoszenie rekrutacji w ramach projektu OPUS

02.08.2022
W ramach projektu OPUS finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, komisja zaakceptowana przez Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych przeprowadzi rekrutację do projektu, która będzie podstawą do przyjęcia wybranego kandydata na program kształcenia PhD Programme in Biology.
więcej o Ogłoszenie rekrutacji w ramach projektu OPUS
Koniec II tury naboru wniosków o akademik

Koniec II tury naboru wniosków o akademik

29.07.2022
W niedzielę, 31 lipca br. kończy się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2022/2023.
więcej o Koniec II tury naboru wniosków o akademik

28.07.2022
Celem kursu jest zapoznanie jak najszerszego grona osób studiujących na Uniwersytecie Jagiellońskim z przyczynami oraz możliwymi rozwiązaniami najpoważniejszego kryzysu z jakim mierzy się obecnie ludzkość – kryzysem klimatyczno-ekologicznym.
więcej o Nowy kurs "Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk" w ramach programu ZintegrUJ
Odwołanie dyżuru sekretariatu w sierpniu
Studia drugiego stopnia

Odwołanie dyżuru sekretariatu w sierpniu

28.07.2022
Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-26 sierpnia br. sekretariat ds. studenckich będzie zamknięty.
więcej o Odwołanie dyżuru sekretariatu w sierpniu

25.07.2022
w ramach projektu NCN „Niezbędność genów w różnych kontekstach genetycznych i środowiskowych u organizmów wielokomórkowych, Caenorhabditis elegans and Caenorhabditis briggsae”.
więcej o Konkurs na stypendium dla doktoranta w Instytucie Nauk o Środowisku na Wydziale Biologii