Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat zajęć w krótkich, anonimowych ankietach – miej wpływ na jakość kształcenia!

Gorąco zachęcamy do udziału w Ocenie Zajęć Dydaktycznych kursów prowadzonych w I semestrze w roku akademickim 2023/2024. W badaniu mogą uczestniczyć wszystkie osoby studiujące na Uniwersytecie Jagiellońskim, w tym doktoranci/doktorantki oraz słuchacze/słuchaczki studiów podyplomowych. Ocenie podlegają pracownicy i pracownice naukowo-dydaktyczni i dydaktyczni, którzy prowadzili zajęcia zakończone w danym semestrze akademickim. Badanie potrwają do 26 lutego 2024 roku.

Wyniki ankiet i Wasze komentarze trafią nie tylko do prowadzących zajęcia, ale też do władz jednostek i Uniwersytetu. Dzięki Waszej opinii nauczyciele akademiccy będą mogli doskonalić swoje zajęcia, a władze Uniwersytetu nagrodzić najwyżej ocenione przez Was osoby.

Ankiety są dostępne w USOSweb pod adresem: jakosc.uj.edu.pl/ankiety, a także w aplikacji Mobilny USOS UJ (do pobrania przez Google Play lub App Store).

Więcej informacji na temat Oceny Zajęć Dydaktycznych dostępnych jest na tej stronie.