Odwołanie dyżuru sekretariatu

28.07.2021
Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-31 sierpnia br. sekretariat ds. studenckich będzie zamknięty.
więcej o Odwołanie dyżuru sekretariatu
Trwa II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

Trwa II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

20.07.2021
Osoby, które od 1 października rozpoczną studia na UJ mogą w systemie USOSweb uzupełniać wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim. Tura potrwa do 10 sierpnia br.
więcej o Trwa II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

09.07.2021
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ rozpatrzyła wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim zarejestrowane w I turze.
więcej o Wyniki I tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022
Biologia UJ z pierwszą lokatą w rankingu Perspektywy 2021
Wydział Biologii

Biologia UJ z pierwszą lokatą w rankingu Perspektywy 2021

07.07.2021
Już po raz kolejny kierunek biologia powadzony przez Wydział Biologii UJ zajął pierwsze miejsce w rankingu kierunków biologicznych w Polsce w rankingu Perspektyw, w tym roku ex aequo z Uniwersytetem Warszawskim.
więcej o Biologia UJ z pierwszą lokatą w rankingu Perspektywy 2021
Konkurs na stypendystę
Wydział Biologii

Konkurs na stypendystę