Przyznania miejsc w domach studenckich

Przyznania miejsc w domach studenckich

14.10.2021
Uczelniana Komisja Samorządu Studentów UJ przyznała miejsca w domach studenckich. Z rozstrzygnięciem Komisji można zapoznać się sprawdzając szczegóły swojego wniosku w systemie USOSweb.
więcej o Przyznania miejsc w domach studenckich
Pomieszczenia do nauki zdalnej
Wydział Biologii

Pomieszczenia do nauki zdalnej

07.10.2021
W obecnym roku akademickim zajęcia dydaktyczne odbywają się stacjonarnie z elementami zdalnymi.
więcej o Pomieszczenia do nauki zdalnej

Rejestracja na przedmioty oferowane na Wydziale Biologii UJ

07.10.2021
Rejestracje: WB-21/22_I_st (dla studentów studiów pierwszego stopnia) i WB-21/22_II_st (dla studentów studiów drugiego stopnia) na przedmioty odbywające się w roku akademickim 2021/22 (semestr zimowy i kursy roczne) dla studentów kierunków:
więcej o Rejestracja na przedmioty oferowane na Wydziale Biologii UJ
Wydział Biologii

Ogłoszenie: stanowisko naukowo-techniczne

04.10.2021
Katedra Epidemiologii i Medycyny Zapobiegawczej UJ CM zatrudni pracownika w grupie pracowników naukowo-technicznych.
więcej o Ogłoszenie: stanowisko naukowo-techniczne

30.09.2021
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ przyznała miejsca
w ramach IV tury ubiegania się o przyznanie miejsca w domu studenckim.
więcej o Wyniki IV tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022