Roztrzygnięcie konkursów NCN (2021)

23.05.2021
Naukowcy z Instytutu Nauk o Środowisku otrzymali cztery nowe projekty NCN w ramach konkursu OPUS 2
więcej o Roztrzygnięcie konkursów NCN (2021)
Pozytywny wynik testu na COVID-19
Wydział Biologii

Pozytywny wynik testu na COVID-19

02.12.2021
więcej o Pozytywny wynik testu na COVID-19
Dr hab. Piotr Łukasik laureatem nagrody Prezesa Rady Ministrów za rok 2020

16.11.2021
Jak co roku Prezes Rady Ministrów uhonorował wybitnych naukowców i artystów. W gronie nagrodzonych za rozprawy doktorskie i habilitacyjne w roku 2021 za rok 2020 znalazł się dr hab. Piotr Łukasik z Instytutu Nauk o Środowisku.
więcej o Dr hab. Piotr Łukasik laureatem nagrody Prezesa Rady Ministrów za rok 2020

15.11.2021
10 listopada 2021 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał komunikat, w którym informuje, że pracownicy UJ, studenci i doktoranci oraz osoby trzecie przebywające na terenie Uniwersytetu są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych, a także w czasie zajęć dydaktycznych na terenie uczelni. Obowiązek ten nie dotyczy jedynie osób, które prowadzą zajęcia dydaktyczne.
więcej o Obowiązek zakrywania ust i nosa podczas zajęć i przebywania w przestrzeniach wspólnych
Konkurs na stanowisko doktoranta
Wydział Biologii

Konkurs na stanowisko doktoranta

04.11.2021
Konkurs na stanowisko doktoranta w projekcie SONATA-BIS „Wielowymiarowe pióro”, kierowanym przez dr. hab. Szymona Drobniaka.
więcej o Konkurs na stanowisko doktoranta