Ogłoszenia konkursowe

Wyniki konkursu

27.09.2022
Ph.D. Student position in the diversity and evolution of insect symbioses
więcej o Wyniki konkursu
Ph.D. Student positions

13.09.2022
więcej o Ph.D. Student positions
Konkurs na stypendystę w projekcie

07.09.2022
„Zależny od środowiska dobór równoważący w genie związanym z doborem płciowym” realizowanym w ramach programu OPUS Narodowego Centrum Nauki.
więcej o Konkurs na stypendystę w projekcie
Ogłoszenie rekrutacji w ramach projektu OPUS

02.08.2022
W ramach projektu OPUS finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, komisja zaakceptowana przez Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych przeprowadzi rekrutację do projektu, która będzie podstawą do przyjęcia wybranego kandydata na program kształcenia PhD Programme in Biology.
więcej o Ogłoszenie rekrutacji w ramach projektu OPUS

25.07.2022
w ramach projektu NCN „Niezbędność genów w różnych kontekstach genetycznych i środowiskowych u organizmów wielokomórkowych, Caenorhabditis elegans and Caenorhabditis briggsae”.
więcej o Konkurs na stypendium dla doktoranta w Instytucie Nauk o Środowisku na Wydziale Biologii