Ogłoszenia konkursowe

Rozstrzygnięcie  konkursu na stanowisko doktoranta-stypendysty w Instytucie Nauk o Środowisku

24.09.2021
Rozstrzygnięto ogłoszony konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie Narodowego Centrum Nauki, Sonata Bis 8 „Genomika gradacji - ewolucja neutralna i adaptacyjna u kornika drukarza”, nr. rej. 2018/30/E/NZ8/00105.
więcej o Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko doktoranta-stypendysty w Instytucie Nauk o Środowisku
Rozstrzygnięcie konkursów na stanowiska stypendystów-studentów

09.09.2021
Rozstrzygnięcie konkursów na stanowiska stypendystów-studentów w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki (NCN) OPUS-17 UMO-2019/33/B/NZ9/00590 “Czy zmniejszona częstotliwość koszenia może powstrzymywać negatywny wpływ globalnego wzrostu temperatur na cenne zespoły gatunków wilgotnych łąk?”
więcej o Rozstrzygnięcie konkursów na stanowiska stypendystów-studentów
Konkurs na stypendystę w projekcie

01.09.2021
więcej o Konkurs na stypendystę w projekcie