Trwa II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

Osoby, które od 1 października rozpoczną studia na UJ mogą w systemie USOSweb uzupełniać wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim. Tura potrwa do 10 sierpnia br.

W dniach 20 lipca - 10 sierpnia 2021 r. trwa nabór wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim w II turze, przeznaczonej dla osób, które w roku akademickim 2021/2022 rozpoczną I rok studiów.

Aby ubiegać się o przyznanie miejsca należy, po zalogowaniu się w systemie USOSweb*, w zakładce Dla wszystkich => Wnioski, wybrać odpowiednio:
  • Wniosek o miejsce w domu studenckim dla studentów 1 roku studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich na rok akademicki 2021/2022 (bez CM)

LUB

• Wniosek o miejsce w domu studenckim dla studentów 1 roku studiów drugiego stopnia na rok akademicki 2021/2022 (bez CM).

Zarejestrowanie wniosku w systemie jest wystarczające i nie ma koniczności dostarczania jego papierowej wersji. O przyznaniu miejsca nie decyduje kolejność zarejestrowania wniosków.

Więcej o sposobie ubiegania się o przyznanie miejsca w domu studenckim można znaleźć tutaj.

Opis, adresy i przykładowe zdjęcia akademików UJ można znaleźć tutaj.

*Dostęp do systemu USOSweb uzyskuje się po dokonaniu wpisu na studia, tj. złożeniu dokumentów w jednostce UJ, uzyskanie pozytywnego wyniku rekrutacji nie jest wystarczające.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z wydziałowym koordynatorem ds. stypendialnych (dane osobowe można znaleźć w systemie USOSweb w zakładce Dla Studentów => Obsługa) lub z Działem Spraw Stypendialnych (kontakt).

Przyznania miejsc w domach studenckich
Wyniki IV tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022
Wyniki III tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022 i rozpoczęcie naboru w turze IV
Organizacja kształcenia w roku akademickim 2021/2022