Sukces dra Michała Filipiaka w konkursie BiodivERsA Call 2018

05.11.2019
10 międzynarodowych projektów zostało wyłonionych w konkursie BiodivERsA Call 2018 współorganizowanym przez Narodowe Centrum Nauki.
więcej o Sukces dra Michała Filipiaka w konkursie BiodivERsA Call 2018
Rozstrzygnięcie konkursów NCN

05.11.2019
Miło nam jest poinformować, że finansowanie na projekty naukowe w ostatnim konkursie NCN otrzymali naukowcy z Instytutu Nauk o Środowisku
więcej o Rozstrzygnięcie konkursów NCN
Biologia na UJ najlepsza w Polsce!

23.04.2019
Biologia na naszym wydziale zajęła 1 miejsce w Rankingu Kierunków Studiów miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy"
więcej o Biologia na UJ najlepsza w Polsce!

23.04.2019
Wynalazek "Biologiczna metoda ograniczania rozwoju bakterii nitkowatych w osadzie czynnym w oczyszczalniach ścieków", opracowany przez naukowców z Wydziału Biologii UJ, został nagrodzony złotym medalem podczas XII edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018, które odbyły się 20-21 czerwca 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
więcej o Złoty medal dla wynalazku opracowanego przez zespół naukowy z Instytutu Nauk o Środowisku
Prezes Rady Ministrów RP nagrodził rozprawę doktorską dr Michała Filipiaka

23.04.2019
Rozprawa doktorska dr Michała Filipiaka z Instytutu Nauk o Środowsku została wyróżniona nagrodą Prezesa Rady Ministrów za 2017 rok.
więcej o Prezes Rady Ministrów RP nagrodził rozprawę doktorską dr Michała Filipiaka