Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sympozjum „Perspektywy w ochronie bioróżnorodności”.

26-27 maja 2021 r. ON-LINE (platforma ZOOM)

Szanowni Państwo,

zapraszamy do uczestnictwa w:V edycji Sympozjum pt. "Perspektywy w ochronie bioróżnorodności", które odbędzie się w dniach 26-27 maja br. w formie on-line na platformie ZOOM.

Tematyka sympozjum jak zwykle będzie oscylować wokół biologii, behawioru, rozrodu, żywienia i wpływu na środowisko oraz zależności z gospodarką człowieka na modelach zwierząt wolno żyjących.

Uczestnictwo w sympozjum jest bezpłatne. Można uczestniczyć jako prelegent lub słuchacz. Prelegenci mogą zgłaszać streszczenia poprzez aplikację na stronie internetowej: http://pan.olsztyn.pl/bioroznorodnosc5/formularz-zgloszeniowy/

Nie zależy nam na klasycznej formie prelekcji i przesyłaniu typowych abstraktów konferencyjnych. Lepiej, aby był to krótki opis wykładu czy wystąpienia. Czas trwania każdego wystąpienia jest ustalony na maksymalnie 25 min, nie przewidujemy posterów, ale krótkie 5-10 -minutowe doniesienia ustne są również mile widziane. Językiem sympozjum jest język angielski, ale prezentacje i prelekcje w języku polskim również będą akceptowane.Prosimy nadsyłać opisy prelekcji do 4 maja br. poprzez ich aplikację na stronie internetowej sympozjum.

Wszyscy chętni prelegenci otrzymają certyfikaty uczestnictwa.Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, tym bardziej, że w tegorocznej edycji swoje wystąpienia zadeklarowali również uznani prelegenci zagraniczni.

W imieniu Organizatorów,
Prof. dr hab. Anna Korzekwa