Przyznania miejsc w domach studenckich

Uczelniana Komisja Samorządu Studentów UJ przyznała miejsca w domach studenckich. Z rozstrzygnięciem Komisji można zapoznać się sprawdzając szczegóły swojego wniosku w systemie USOSweb.

Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ przyznała wszystkie miejsca, które zwolniły się w wyniku rezygnacji studentów z miejsc przyznanych przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Osoby zainteresowane otrzymaniem miejsca w domu studenckim mogą ponownie uzupełnić wniosek w systemie USOSweb (Wniosek o miejsce w domu studenckim UJ na rok akademicki 2021/2022 (DS. Bursa Jagiellońska, Bydgoska, Nawojka, Piast, Żaczek). W ramach pojawienia się pochodzących z rezygnacji, wolnych miejsc, będą one przyznawane osobom, które uzupełnią wniosek.

W związku z brakiem wystarczającej liczby miejsc, na chwilę obecną miejsca w domach studenckich UJ nie są przyznawane studentom innych uczelni.
Polecamy również
Obowiązek zakrywania ust i nosa podczas zajęć i przebywania w przestrzeniach wspólnych
Wyniki IV tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022
Wyniki III tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022 i rozpoczęcie naboru w turze IV