Ostatni dzień naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim w I turze

I tura jest przeznaczona tylko dla studentów, którzy w roku akademickim 2021/2022 kontynuują studia na dotychczasowym kierunku i stopniu. Kolejną możliwość uzyskania miejsca przez te osoby daje tura IV (zaplanowana na koniec września).

Osoby, które od października będą studentami:

- II, III roku studiów pierwszego stopnia,

- II roku studiów drugiego stopnia,

- II-V roku jednolitych studiów magisterskich,

do dzisiaj (28 czerwca 2021 r.)  mogą w systemie USOSweb uzupełniać wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2021/2022. Wnioski znajduą się w zakładce Dla wszystkich => Wnioski.

Kolejne tury przyznawania miejsc (II i III) są przeznaczone wyłącznie dla studentów, którzy 1 października rozpoczną I rok studiów pierwszego stopnia/jednolitych studiów magisterskich lub I rok studiów drugiego stopnia. Studenci wyższych lat nie mają możliwości uzyskania miejsca w domu studenckim w tych turach.

Studenci wyższych lat, którzy nie uzupełnią wniosku w I turze będą mogli ubiegać się o przyznanie miejsca w IV turze (nabór 26-29 września br.).

Zachęcamy do uzupełniania i rejestrowania wniosków.

Więcej informacji tutaj.

Przyznania miejsc w domach studenckich
Wyniki IV tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022
Wyniki III tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022 i rozpoczęcie naboru w turze IV