Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Państwo, 

w związku z obecną sytuacją na Ukrainie i chęcią niesienia wsparcia i pomocy obywatelom Ukrainy przez społeczność Wydziału Biologii UJ, w porozumieniu z Wydziałowym Samorządem Studentów UJ, który działa w porozumieniu z Samorządem Studentów UJ, zorganizowany został punkt zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla Ukrainy w pokojach P 1.6/2 (pokój Samorządu Studentów, naprzeciwko dziekanatu Wydziału Biologii UJ) i P 1.8/2 (obok pokoju profesorskiego) w godz. 10.00 - 18.00.

Zebrane produkty zostaną przetransportowane do magazynu znajdującego się na Stadionie Miejskim im. H. Reymana. 

W chwili obecnej wstrzymana została zbiórka odzieży i żywności. O ponownej możliwości przekazywania tego typu pomocy zostaną Państwo poinformowani w odrębnej wiadomości. 

Proszę o śledzenie wydziałowej strony internetowej, na której na bieżąco umieszczane będą informacje o bieżącym zapotrzebowaniu na poszczególne produkty i sprzęt.  

Trwa zbiórka niezbędnego sprzętu i produktów dla zwierząt

Wraz z właścicielami dotarły do Polski zwierzęta, dla których w porozumieniu z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami, Studenci Wydziału Biologii zorganizowali zbiórkę niezbędnego sprzętu i produktów, tj.: 

- karma dla psów i kotów 

- miski, posłania, koce 

- smycze, szelki, obroże 

- transportery, przenośniki, 

- woda w zgrzewkach, 

- klatki kennelowe. 

Transportem powyższych produktów na Ukrainę oraz pomocą dla zwierząt, które dotrą do schroniska zajmie się bezpośrednio Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. 

Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela studentka, p. Katarzyna Węgrzyn, tel. Kom. 781 521 963. 

 

Z poważaniem 

/-/ dr hab. Joanna Zalewska-Gałosz, prof. UJ 

Dziekan Wydziału Biologii UJ