Minigrant na Wydziale Biologii 2023

W ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

W dniach 25 stycznia do 9 lutego 2023 możliwe będzie składanie wniosków o finansowanie Minigrantów badawczych dla pracowników Wydziału Biologii, w ramach środków programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim - Minigrant na Wydziale Biologii 2023.

Wnioski mogą być składanie wyłącznie online poprzez system https://strefaid.uj.edu.pl

W obecnej edycji aplikować można o 3 typy projektów:

-wnioski na kwotę 30 000 zł, w przypadku projektów których rozliczenie stanowić będzie wniosek grantowy krajowy

-wnioski na kwotę 40 000 zł, w przypadku projektów których rozliczenie stanowić będzie wniosek grantowy międzynarodowy

-wnioski na kwotę 50 000 zł, w przypadku projektów których rozliczenie stanowić będzie wniosek grantowy europejski (z funduszy Horizon Europe).

Wnioski o finansowanie oceniane będą przez Komisję w składzie:

• Prof. dr hab. Magdalena Chadzińska – koordynator konkursu
  • Dr hab. Anna Ptak, prof. UJ