Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs „Otwarta Nauka 2024”

Konkurs „Otwarta Nauka 2024”

Wydział Biologii ogłasza konkurs „Otwarta Nauka 2024” na finansowanie publikacji artykułów naukowych w prestiżowych czasopismach w ramach otwartego dostępu.

Działanie służy realizacji celu strategicznego POB BioS I.3.a, tj. podniesienia jakości publikowanych prac. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy zapoznać się z jego Regulaminem (English version available here).

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ELEKTRONICZNY FORMULARZ. Po wypełnieniu formularza powinni Państwo otrzymać wiadomość zwrotną e-mail potwierdzającą wysłanie wniosku. W przypadku braku takiego powiadomienia, w pierwszej kolejności proszę sprawdzić katalog wiadomości-śmieci (spam) w swojej skrzynce pocztowej. Gdyby to nie przyniosło rezultatu proszę się kontaktować z Przemysławem Kozerą, administratorem sieci odpowiedzialnym za formularze.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do wyczerpania środków przeznaczonych przez Wydział Biologii na realizację celu I.3.a, jednak nie później niż do 12 grudnia 2024 r.

Wnioski o finansowanie oceniane będą przez Komisję w składzie:

oraz – w razie konieczności (np. konflikt interesów, usprawiedliwiona nieobecność) – przez recenzentów powołanych przez Komisję.