Koniec II tury naboru wniosków o akademik

W niedzielę, 31 lipca br. kończy się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2022/2023.

Aby otrzymać miejsce należy w USOSweb zarejestrować (zmiana statusu wniosku na Zarejestrowany) wniosek o przyznanie miejsca w domu studenckim (nie jest wymagane złożenie papierowej wersji wniosku).

II tura (w przypadku studentów) przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które 1 października rozpoczną pierwszy rok studiów pierwszego stopnia/jednolitych studiów magisterskich lub pierwszy rok studiów drugiego stopnia (studenci wyższych lat nie mają możliwości uzyskania miejsca w domu studenckim w turze II).

W niedzielę kończy się również II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w Domu Doktora (wyłącznie dla doktorantów).

Kolejna tura naboru potrwa w dniach: 10-20 sierpnia 2022 r.

Rozpoczęła się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim
Opłata rezerwacyjna za miejsca przyznane na rok akademicki 2022/2023