Zdalny tryb nauczania w okresie świątecznym

Decyzją rektora UJ prof. Jacka Popiela od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r., czyli w dniach bezpośrednio poprzedzających przerwę świąteczną oraz następujących zaraz po niej, kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim (poza Collegium Medicum) będzie prowadzone w formie zdalnej.

W siedzibie Uniwersytetu dopuszczone będzie realizowanie zajęć, które nie mogą być przeprowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Wykazy takich zajęć dostępny jest na stronach internetowych jednostek. Istnieje również możliwość późniejszego odrobienia praktycznych zajęć przypadających na ów okres.

Zarządzenie nr 135 Rektora UJ z dnia 6 grudnia 2021 roku
w sprawie: organizacji kształcenia w okresie od dnia 20 grudnia 2021 roku do dnia 9 stycznia 2022 roku (nie dotyczy Collegium Medicum)