Wyniki I tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022

Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ rozpatrzyła wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim zarejestrowane w I turze.

Z wynikami można zapoznać się w systemie USOSweb, sprawdzając Szczegóły swojego wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim.

Do przyznania miejsca w domu studenckim uprawniało uzyskanie minimum 6 pkt (osoby, które chciałyby uzyskać informację o liczbie przyznanych punktów proszone są o kontakt z Działem Spraw Stypendialnych). Przy przyznawaniu miejsca uwzględniane były m.in. odległość miejsca stałego zamieszkania od uczelni, pobieranie w poprzednim roku stypendium socjalnego i/lub rektora czy posiadany stopień niepełnosprawności.

Osoby, które nie otrzymały miejsca w I turze, mogą ponownie ubiegać się o przyznanie miejsca w IV turze (nabór wniosków 26-29 września br.).

O przyznaniu miejsca w konkretnym domu studenckim decydował m.in. rok studiów, dodatkowa działalność studencka czy pobieranie stypendium rektora. Uwzględniane było również wskazanie osoby, z którą chciałoby się uzyskać miejsce w jednym domu studenckim (przyznawane miejsce zgodnie z wynikiem osoby, która uzyskała mniejszą liczbę punktów).

W systemie USOSweb uruchomiona została Giełda zamiany miejsc, która potrwa do 15 lipca br.

Osoby, które otrzymały miejsce w domu studenckim prosimy o śledzenie informacji publikowanych tutaj oraz przesyłanych przez administrację domu studenckiego.

Przyznania miejsc w domach studenckich
Wyniki IV tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022
Wyniki III tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022 i rozpoczęcie naboru w turze IV
Organizacja kształcenia w roku akademickim 2021/2022