Laur Jagielloński dla Pani profesor Katarzyny Turnau

08.11.2022
Z radością informujemy, że w tym roku nagrodę Laur Jagielloński przyznano Pani profesor Katarzynie Turnau.
Roztrzygnięcie konkursów NCN (2021)

28.11.2022
Naukowcy z Instytutu Nauk o Środowisku otrzymali cztery nowe projekty NCN w ramach konkursu OPUS 2
Naukowcy Instytutu Nauk o Środowisku UJ wśród najlepszych badaczy na świecie

25.11.2020
Trzech badaczy Instytutu Nauk o Środowisku znalazło się na liście TOP 2% najlepszych naukowców na świecie. Ranking - opracowywany przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i przedsiębiorstwem SciTech Strategies - ocenia cały dorobek naukowy poszczególnych badaczy według indeksu bibliometrycznego.
Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

19.06.2020
Miło nam poinformować, że dr Krystyna Nadachowska-Brzyska otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla Wybitnych Młodych Naukowców.
Roztrzygnięcie konkursów NCN

20.05.2020
Miło jest nam poinformować, że kolejne projekty otrzymały finansowanie w ostatnim konkursie NCN