Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych

Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych

15.01.2018
15 stycznia uruchomiona została zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych, do udziału w której zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów UJ. Aby przekazać informację zwrotną swoim prowadzącym, wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę.
więcej o Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych

Wnioski o stypendium ministra na rok akademicki 2017/2018

więcej o Wnioski o stypendium ministra na rok akademicki 2017/2018

Odbiór decyzji stypendialnych

21.11.2017
Przypominamy o konieczności odbioru decyzji stypendialnych dotyczących stypendium socjalnego, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych, stypendium rektora dla najlepszych studentów oraz zapomóg.
więcej o Odbiór decyzji stypendialnych

31.10.2017
W dniu 27 października 2017 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Komisją ds. Pomocy Materialnej TD UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na świadczenia pomocy materialnej dla studentów i doktorantów.
więcej o Wysokość progów i kwot świadczeń pomocy materialnej w roku akademickim 2017/2018 (nie dotyczy UJCM)

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

17.10.2017
więcej o Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych