Odbiór decyzji stypendialnych

31.10.2018
Od roku akademickiego 2018/2019 studenci, którzy wnioskowali o elektroniczne doręczenie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pomocy materialnej, odbierają decyzje za pośrednictwem systemu USOSweb.
więcej o Odbiór decyzji stypendialnych

30.10.2018
W dniu 30 października 2018 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Komisją ds. Pomocy Materialnej TD UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na świadczenia pomocy materialnej dla studentów i doktorantów.
więcej o Wysokość progów i kwot świadczeń pomocy materialnej w roku akademickim 2018/2019 (nie dotyczy UJCM)

Przyznanie miejsc w domach studenckich w dodatkowej turze

04.10.2018
Informujemy, że 2 października 2018 r. Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ przyznała miejsca w domach studenckich na rok 2018/2019 w dodatkowej turze.
więcej o Przyznanie miejsc w domach studenckich w dodatkowej turze
Bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy
Wydział Biologii

Bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy

04.10.2018
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego i drugiego stopnia wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyjątkiem CM UJ na bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy, kursy językowe, kurs przedsiębiorczości
więcej o Bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy

Nowy wzór oświadczenia o dochodach nieopodatkowanych

02.10.2018
Został wprowadzony nowy, bardziej przyjazny studentowi, wzór oświadczenia o dochodach nieopodatkowanych. Od 27.09.2018 r. oświadczenie może złożyć wnioskodawca za wszystkich członków swojej rodziny. Oświadczenia złożone na obowiązującym do 26 września wzorze pozostają ważne.
więcej o Nowy wzór oświadczenia o dochodach nieopodatkowanych