Bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy
Wydział Biologii

Bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy

18.02.2019
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentów studiów stacjonarnych na ostatnim roku na bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy. Rejestracja na zajęcia odbywa się przez system USOSweb.
więcej o Bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy
Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim  2018/2019 (nie dotyczy UJCM)

12.02.2019
W dniu 12 lutego 2019 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendia socjalne w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.
więcej o Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2018/2019 (nie dotyczy UJCM)
Zdobądź Stypendium UJ!

Zdobądź Stypendium UJ!

11.02.2019
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego to wyjątkowe stypendium dla osób, które chciałyby podjąć studia w UJ. Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce lub wybitne osiągnięcia naukowe, bądź artystyczne.
więcej o Zdobądź Stypendium UJ!
Mobilny USOS UJ

Mobilny USOS UJ

22.01.2019
Od 18 stycznia 2019 roku studenci i pracownicy UJ mogą korzystać z Mobilnego USOS-a – pierwszej oficjalnej aplikacji tego rodzaju.
więcej o Mobilny USOS UJ

Praktyki studenckie/wolontariat w Ministerstwie Środowiska

17.01.2019
Ministerstwo Środowiska oferuje praktyki studenckie/wolontariat w Departamencie Nadzoru Geologicznego, Departamencie Geologii i Koncesji Geologicznych i Departamencie Polityki Surowcowej i Analiz w Ministerstwie Środowiska.
więcej o Praktyki studenckie/wolontariat w Ministerstwie Środowiska