Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia

Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia

22.03.2019
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (22 marca) została uruchomiona rejestracja na wydarzenia organizowane w ramach VII edycji Tygodnia Jakości Kształcenia.
więcej o Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia
Kursy zawieszone w semestrze letnim 2018/19
Wydział Biologii

Kursy zawieszone w semestrze letnim 2018/19

26.02.2019
więcej o Kursy zawieszone w semestrze letnim 2018/19
Bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy
Wydział Biologii

Bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy

18.02.2019
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentów studiów stacjonarnych na ostatnim roku na bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy. Rejestracja na zajęcia odbywa się przez system USOSweb.
więcej o Bezpłatne kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy
Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim  2018/2019 (nie dotyczy UJCM)

12.02.2019
W dniu 12 lutego 2019 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendia socjalne w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.
więcej o Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2018/2019 (nie dotyczy UJCM)
Zdobądź Stypendium UJ!

Zdobądź Stypendium UJ!

11.02.2019
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego to wyjątkowe stypendium dla osób, które chciałyby podjąć studia w UJ. Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce lub wybitne osiągnięcia naukowe, bądź artystyczne.
więcej o Zdobądź Stypendium UJ!