Odwołanie dyżuru sekretariatu ds. studenckich

więcej o Odwołanie dyżuru sekretariatu ds. studenckich
Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

12.01.2024
Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat zajęć w krótkich, anonimowych ankietach – miej wpływ na jakość kształcenia!
więcej o Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

29.12.2023
Rektor UJ ustalił listę najlepszych absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych magisterskich, studiów doktoranckich oraz absolwentów Szkół Doktorskich w roku akademickim 2022/2023. Lista tworzona jest w celu wydania zaświadczeń niezbędnych do ubiegania się przez absolwentów pobierających kredyt studencki o jego częściowe umorzenie.
więcej o Lista najlepszych absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku akademickim 2022/2023
Wydział Biologii

13.12.2023
The competition is open to students who will pre-register for the course in our USOS system. This registration starts at 8:00 am Friday 15 December 2023 and finishes at 12:00 pm (midnight) Wednesday 20 December 2023.
więcej o „Tropical ecology – field course” - subsidising a participation in the course on Borneo
Barometr Satysfakcji Studenckiej

Barometr Satysfakcji Studenckiej

27.11.2023