Pozytywny wynik testu na COVID-19

02.12.2021
więcej o Pozytywny wynik testu na COVID-19

15.11.2021
10 listopada 2021 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał komunikat, w którym informuje, że pracownicy UJ, studenci i doktoranci oraz osoby trzecie przebywające na terenie Uniwersytetu są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych, a także w czasie zajęć dydaktycznych na terenie uczelni. Obowiązek ten nie dotyczy jedynie osób, które prowadzą zajęcia dydaktyczne.
więcej o Obowiązek zakrywania ust i nosa podczas zajęć i przebywania w przestrzeniach wspólnych
Przyznania miejsc w domach studenckich

Przyznania miejsc w domach studenckich

14.10.2021
Uczelniana Komisja Samorządu Studentów UJ przyznała miejsca w domach studenckich. Z rozstrzygnięciem Komisji można zapoznać się sprawdzając szczegóły swojego wniosku w systemie USOSweb.
więcej o Przyznania miejsc w domach studenckich
Pomieszczenia do nauki zdalnej
Wydział Biologii

Pomieszczenia do nauki zdalnej

07.10.2021
W obecnym roku akademickim zajęcia dydaktyczne odbywają się stacjonarnie z elementami zdalnymi.
więcej o Pomieszczenia do nauki zdalnej

Rejestracja na przedmioty oferowane na Wydziale Biologii UJ

07.10.2021
Rejestracje: WB-21/22_I_st (dla studentów studiów pierwszego stopnia) i WB-21/22_II_st (dla studentów studiów drugiego stopnia) na przedmioty odbywające się w roku akademickim 2021/22 (semestr zimowy i kursy roczne) dla studentów kierunków:
więcej o Rejestracja na przedmioty oferowane na Wydziale Biologii UJ