Start rekrutacji na studia!

We wtorek, 4 czerwca 2019 o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia drugiego stopnia (magisterskie), a także pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2019/2020.

Jeśli jesteś zainteresowany kontynuacją studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim, aby ubiegać się o przyjęcie na nie, powinieneś założyć konto w systemie ERK na stronie www.erk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia i spełnić warunki wymagane do jej potwierdzenia – wnieść opłatę rekrutacyjną i, w niektórych przypadkach, przesłać dokumenty wymagane przy rejestracji. Pamiętaj, że jeśli zakładałeś rekrutacyjne konto ERK kilka lat temu, to zostało ono usunięte i musisz założyć je ponownie.

Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia magisterskie w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacji na studia: przewodnik krok po kroku.

Rekrutacja potrwa do:

Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest w kartach poszczególnych studiów w systemie ERK oraz na stronie Rekrutacji na studia: terminy.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu ERK w katalogu na rok akademicki 2019/2020. Jednocześnie informujemy, że wystartowała rekrutacja na wszystkie studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie prowadzone w języku polskim. Jeśli jesteś cudzoziemcem (kandydatem bez polskiego obywatelstwa), obowiązują Cię inne terminy oraz zasady rekrutacji, przejdź na stronę: rekrutacja.uj.edu.pl/cudzoziemcy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji na Studia.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!