Mobilny USOS UJ

Od 18 stycznia 2019 roku studenci i pracownicy UJ mogą korzystać z Mobilnego USOS-a – pierwszej oficjalnej aplikacji tego rodzaju.

Prowadzone z udziełem Samorządu Studentów UJ beta-testy zakończyły się powodzeniem. W wersji 1.0 udostępniono następujące moduły:

• Plan zajęć,
  • Grupy zajęciowe,
  • Oceny,
  • Ankiety,
  • USOSmail,
  • Moje legitymacje,
  • Moje eID,
  • Aktualności,
  • O uczelni,
  • Wyszukiwarka.

Aplikacja będzie sukcesywnie rozwijana i uzupełniana o kolejne funkcjonalności. W chwili obecnej można ją pobierać wyłącznie na urządzenia z systemem Android. Uwagi można zgłaszać do Samorządu Studentów UJ lub do zespołu programistów USOS na adres: usosweb@uj.edu.pl.

Zapraszamy do pobrania aplikacji ze sklepu Google Play i życzymy miłego korzystania!

Lista najlepszych absolwentów roku akademickiego 2018/2019
Organizacja pracy Działu Spraw Studenckich w dniach 29-30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r.
Wzór wniosku o skreślenie z listy studentów UJ z powodu złożenia rezygnacji ze studiów do pobrania
Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim  2018/2019 (nie dotyczy UJCM)
Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2018/2019 (nie dotyczy UJCM)