Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR

27.03.2018
Projekt ATUT: PhD Programme in Biology - Aktywny Trening UmiejęTności na kierunku PhD Programe in Biology otrzymał dofinansowanie NCBiR w ramach konkursu POWER
więcej o Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR
Roztrzygnięcie konkursów NCN
Wydział Biologii

Roztrzygnięcie konkursów NCN

Dr Zofia Prokop oraz dr Agnieszka Bednarska zostały laureatkami konkursów NCN
więcej o Roztrzygnięcie konkursów NCN

13.02.2018
W dniu 13 lutego 2018 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną Samorządu Studentów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2017/2018 dla studentów.
więcej o Wysokość progów i stypendium socjalnego na semestr letni 2017/2018 - studenci (nie dotyczy UJCM)

Wykłady otwarte „Ars Quarendi”

26.01.2018
Dyrekcja Biblioteki Jagiellońskiej zaprasza na kontynuację cyklu wykładów otwartych „Ars Quaerendi: wyszukiwanie informacji – narzędzia i strategie”.
więcej o Wykłady otwarte „Ars Quarendi”

Wniosek o stypendium socjalne na semestr letni - studenci

15.01.2018
Przypominamy, że 22 stycznia 2017 r. upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2017/2018