mrowki
HomeStudiaProgram Erasmus+

Program Erasmus +

Studenci Instytutu Nauk o Środowisku (INOŚ) UJ mogą ubiegać się o stypendia na staże zagraniczne w ramach programu ERASMUS+. Koordynatorem Programu Erasmus+ w Instytucie Nauk o Środowisku jest prof. dr hab. Małgorzata Grodzińska-Jurczak ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

UWAGA!!! Termin rekrutacji na wyjazdy ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18 - 9/01-23/01/2017

Wykaz uniwersytetów z którymi INOŚ podpisał umowę na wymianę studentów w ramach programu Erasmus+

CYPR
Open University of Cyprus

SZWECJA
Goteborgs Universitet, Department of Earth Science

PORTUGALIA
Universida de Catolica Portuguesa,
Universidade de Aveiro
University of Porto

FRANCJA
Universite Jean Monnet Saint Etienne

WĘGRY
Károly Róbert Főiskola
University of Debrecen

CZECHY
Czech University of Life Sciences Prague

NORWEGIA
Hedmark University College

LITWA
Daugavpils University

Kryteria kwalifikacyjne dla studentów starających się o stypendia w Instytucie Nauk o Środowisku UJ

Wymagane dokumenty (wszystkie wprowadzone do systemu USOS). W szczególności należy zwrócić uwagę na dokładne wypełnienie całości wniosku wyjazdowego, wskazując max. 3 uczelnie do których student/studentka chce się ubiegać i opinię opiekuna naukowego lub promotora pracy licencjackiej/magisterskiej/doktorskiej zawierającą akceptację wyjazdu i plan jego realizacji.

UWAGA: Wszelkie pytania proszę kierować do prof. dr hab. Małgorzaty Grodzińskiej-Jurczak (Kampus UJ, p. 3.1.15, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).
 
Początek strony