mrowki
HomeOgłoszeniaAkcja SOS - Uczelnie Schroniskom

Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom

popieram sos

Jak co roku na Uniwersytecie Jagiellońskim organizowana jest „Akcja SOS – Uczelnie Schroniskom”. Akcja organizowana jest przez pracowników, doktorantów i studentów krakowskich uczelni. Jej celem jest zbiórka jak największej ilości karmy dla psów i kotów, legowisk, zabawek dla zwierząt i datków finansowych. Dokładna lokalizacja koszy i skarbonek widnieje na stronie internetowej akcji (www.akcjasos.org). Zebrane dary zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, Przytulisku dla Zwierząt w Harbutowicach oraz Schronisku dla bezdomnych zwierząt „Psie Pole” z okolic Miechowa. W ubiegłym roku organizatorom udało się zebrać 1390 kg karmy dla psów i kotów, 852 koców oraz prawie 9 tys. zł, za które kupiono potrzebne w schroniskom materiały. Wydarzeniu patronuje JM Rektor UJ prof. dr hab. med. Wojciech Nowak.

Gorąco zachęcamy do wsparcia Akcji, ponieważ karma wraca! ;-)

Czas trwania Akcji: 20.11 – 17.12.2017 r.

Fotoreportaże

Instytut Nauk o Środ...